Guestbook




 

MaryMJ Thu, 15 Dec 2016 15:09:22 GMT +1

Hello! My name is MaryMarkova, our compane need to advertise on your website.
What is your prices?
Thank you. Best regards, Mary.

Tobias Steiger Sun, 06 Sep 2015 13:47:49 GMT +1

Guten Tag!
Ich mag ihre Musik.
Sie sorgt für Entspannung und Gemütlichkeit.
Ich versuche, die Songtexte zu lernen. Mal sehen, ob ich es schaffe.
Danke.

Tobias Steiger, Kassel.

lol Sat, 04 Apr 2015 05:37:20 GMT +1

alert("lol");

Rebecca Boot Sat, 24 Jan 2015 17:26:00 GMT +1

Ik ben een controlefreak en wilde éven kijken of er iets nieuws op de agenda zou staan qua nieuws/optredens.. Nog niet dus, maar ik heb geduld ; )

Tot die tijd vermaak ik me prima!

Liefs,
Rebecca

asdasdasd Mon, 03 Nov 2014 00:13:36 GMT +1

BODY
{
font-size:500px;
}

Djon Wed, 09 Apr 2014 22:21:27 GMT +1

Zoals in de les al gezegd tegen meneer Meurs, klinkt er leuk. ben erg benieuwd naar hoe het live klinkt.

Mike Wed, 09 Apr 2014 22:14:11 GMT +1

Hele mooie website dit !
Goeie muziek en gave foto's, super !

Thomas Wed, 09 Apr 2014 22:07:33 GMT +1

De site ziet er echt geweldig uit! Ga zo door!
Groetjes Thomas

Ann Sun, 23 Feb 2014 21:44:45 GMT +1

Erg mooie site! Hopelijk veel optredens dit jaar... en de andere jaren. Jullie zijn toppers! X Ann.

Valentijn Sat, 22 Feb 2014 09:24:50 GMT +1

Hey Janika'nezen,
Dat ziet er goed uit zeg, jullie nieuwe Website...!
Happy CSI Hunting! !

WICHERT Fri, 21 Feb 2014 11:22:42 GMT +1

Fijn dat we weer wat zien van JANIKA.
Mooie website,ook mijn complimenten.
Vooral veel plezier met de muziek en optredens.

Trudi Thu, 20 Feb 2014 23:33:08 GMT +1

Mooie website.
Hopelijk trekt deze veel mensen, en daardoor optredens, aan.
SUCCES !!!!!!!!

Hanneke Thu, 20 Feb 2014 22:47:02 GMT +1

Wat een mooie website! Mijn complimenten voor Mohaned en voor jullie als band!
Maar ik ben natuurlijk bevooroordeeld.
Heel veel succes met JANIKA 🍀🍀🍀

Mohaned Alsabti Wed, 19 Feb 2014 20:17:36 GMT +1

Mooie website, Mooie foto's en muziek. Veel succes!

Page - 1